Siia tuleb sinu tsitaat

See | Teine | Kolmas

Kaido Konsapm, IIZI Kindlustusmaakleri äriosakonna juht.

Parim näide kursusel jagatavast on lektor ise. Kui tahate teada, kuidas edastada sõnumeid mõjusalt, kontrollida auditooriumit ja olla efektne, osalege Margiti loengus ja õppige vahtu näite põhjal. Kindlasti saab olema lõbus ja vähemalt ühe korra saate tunda ka häbi.
Soovitan!

Eliis Väert, tarkvaraarendusettevõtte Helmes partner.

Minu ülesanne on äri kasvatamine ja uute tiimide ning projektide käivitamine rahvusvahelistele klientidele. Margit on olnud minu nõustajaks ja treeneriks alates 2003 ning toetanud minu kui IT ettevõtja kasvu kodulehtede loojast äripartnerini toetades 8 meeskonnaga rahvusvaheliste ettevõtete äri.   Margit teab, millal juhendada ja millal modereerida, millal vahendada ja millal sugereerida (või hüpnotiseerida või muud…) Soovitan Margitit tema oskuste eest tuua erialast kasvu spetsialistile, keskastme ning tippjuhile ja sama tulemuslikult osaleda organisatsiooni kultuuri, missioni, visiooni  arendamises.

Kristiina Härms, advokaadibüroo Sorainen personalijuht.

Margitiga on meil juba pikaajaline koostöö ja seda põhjusel, et ta on koolitaja, kes tegelikult ka teeb koolitusi rätsepatööna ja seda mitte ainult grupi vajadusest vaid iga indiviidi isiklikust arengusoovist lähtudes. Selline lähenemine on tavaliselt omane individuaalõppes, ent Margit suudab seda mängleva kergusega integreerida ka grupiõppesse. Ei ole siis ime, et ka kõige nõudlikumate koolitatavate tagasisidest leiab Margiti kohta märksõnu nagu soe ja ülimalt professionaalne koolitaja, inspireeriv, toetav, võrratud teadmised valdkonnast, praktiline, aitas iseennast tundma õppida jne. Margitil on oskus inimesi positiivselt „ära tinistada“ – anda neile edukaks esinemiseks vajalikku enesekindlust, struktuuri ja väärtuslikke näpunäiteid. Soovitan Margiti „tinistuskunsti“ kõigile!