Ärile lähemal, mõjusalt.

Hels Mikkal, Südameapteekide ja erameditsiinikeskuse Confido personalidirektor.

Minu koostöö Margitiga on olnud 11 aastat lühike, läbi erinevate ettevõtete (Estonian Air, Amserv Grupp ja Tallinna Vesi) ja suuremate-väiksemate projektide. Oleme koos nendes ettevõtetes arendanud organisatsiooni- , teenindus- ja juhtimiskultuuri, juhte, spetsialiste ja mind ennast. Suuremad projektid, kus Margit on toeks ja kaasas olnud: kliendisuhtluse hea tava loomine ja sellele järgnenud kogu ettevõtet hõlmanud koolitused Estonian Airis, nõuandliku müügi arendamise projekt Amservi müügijärgses teeninduses, Juhtimise Hea Tava loomine ja juhtideni viimine ning esmajuhtide arengu ja motivatsiooni toetamine Tallinna Vees.

Hindan Margitiga koostööd, sest

  • Margit teeb väga põhjalikku eeltööd, et kliendi tööprotsessidest,- rollidest ja ootustest parim pilt saada (intervjuud , fookusgrupid, töövarjutamine)
  • Margitiga koosloomise protsess on nauditav. Haarad telefoni ja räägid oma plaanist ning Margiti toel valmib näiteks mõni uus koolitus täiesti nullist.
  • Margit on väga loov
  • Margit toob protsessi uued juhtimise ja organisatsiooni arendamise trendid, uuringud ja parimad praktikad.
  • Koolitusgrupi ees on Margit kaasav, konkreetne ja jõulise energiaga, mis sobib väga hästi ka osalejatele väga tehnilisest maailmast

Margiti erilised kompetentsid:

  • Sisuka ja tulemusliku koolituse loomine nullist
  • Fookusgruppide ja töötubade planeerimine ja juhtimine (facilitation)
  • Arengutugi juhtidele ja spetsialistidele
  • Väga hea teadmine ja julged soovitused esinejate ja sõnumi jagajate osas Eesti turul
  • Väga praktilised ja kasutatavad materjalid koolitusetl osalejatele (töövihiku stiil)
Kaido Konsap, IIZI Kindlustusmaakleri äriosakonna juht. Executive MBA

Parim näide kursusel jagatavast on lektor ise. Kui tahate teada, kuidas edastada sõnumeid mõjusalt, kontrollida auditooriumit ja olla efektne, osalege Margiti loengus ja õppige vahetu näite põhjal. Kindlasti saab olema lõbus ja vähemalt ühe korra saate tunda ka häbi.
Soovitan!

Eliis Väert, tarkvaraarendusettevõtte Helmes partner.

Minu ülesanne on äri kasvatamine ja uute tiimide ning projektide käivitamine rahvusvahelistele klientidele. Margit on olnud minu nõustajaks ja treeneriks alates 2003 ning toetanud minu kui IT ettevõtja kasvu kodulehtede loojast äripartnerini toetades 8 meeskonnaga rahvusvaheliste ettevõtete äri.   Margit teab, millal juhendada ja millal modereerida, millal vahendada ja millal sugereerida (või hüpnotiseerida või muud…) Soovitan Margitit tema oskuste eest tuua erialast kasvu spetsialistile, keskastme ning tippjuhile ja sama tulemuslikult osaleda organisatsiooni kultuuri, missioni, visiooni  arendamises.

Auli Angelstok, advokaadibüroo Sorainen personalijuht

Margitiga on meil juba pikaajaline koostöö ja seda põhjusel, et ta on koolitaja, kes tegelikult ka teeb koolitusi rätsepatööna ja seda mitte ainult grupi vajadusest vaid iga indiviidi isiklikust arengusoovist lähtudes. Selline lähenemine on tavaliselt omane individuaalõppes, ent Margit suudab seda mängleva kergusega integreerida ka grupiõppesse. Ei ole siis ime, et ka kõige nõudlikumate koolitatavate tagasisidest leiab Margiti kohta märksõnu nagu soe ja ülimalt professionaalne koolitaja, inspireeriv, toetav, võrratud teadmised valdkonnast, praktiline, aitas iseennast tundma õppida jne. Margitil on oskus inimesi positiivselt „ära tinistada“ – anda neile edukaks esinemiseks vajalikku enesekindlust, struktuuri ja väärtuslikke näpunäiteid. Soovitan Margiti „tinistuskunsti“ kõigile!

Karel Nappus, Junior Achievement Eesti, õpilasfirmade konkursi finalist.

Koostöö Margitiga on õpetanud mulle kuidas selgelt kommunikeerida enda sõnumeid kuulajaskonnale, olgu siis selleks kolleegid, partnerid või kliendid.

Soovitan Margitit kui esinemiskoolitajat. Kui on tähtis, et esinemine või presentatsioon oleks edukas ja päriselt kõnetaks kuulajaid siis Margit oskab aidata.

Samas on ta andnud nõu nii ärilises kui ka isiklikus sfääris. Temaga vestlemine pakub alati värskendavat ja teistmoodi perspektiivi, mis aitab enda mõttekoormaid selliselt edasi liigutada, et pärast tundub enda mõttemaailm ka rikkam.